Mawex-Eko – wykonawca przydomowych oczyszczalni ścieków

Mawex-Eko z siedzibą w Brzesku to wyspecjalizowany wykonawca ekologicznych oczyszczalni ścieków, zbiorników bezodpływowych (szamb), przepompowni oraz projektant i wykonawca systemów zagospodarowania wody deszczowej.

Działamy w Brzesku, Bochni, Wieliczce, Krakowie i na terenie całej Małopolski, a także w województwach podkarpackim i świętokrzyskim.

Bogate doświadczenie, najnowsze technologie i produkty renomowanych firm

Nasze projekty oparte są na sprawdzonych produktach takich potentatów rynkowych, jak EKO-BIO, Kingspan, Marseplast i Fann. Nowoczesna technologia, w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem zdobytym przy realizacji dziesiątków inwestycji, pozwala nam oferować skuteczne, wydajne i trwałe rozwiązania problemów zarządzania gospodarką ściekową i wodną.

Głównym obiektem naszego zainteresowania są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Specjalizujemy się w tworzeniu autorskich projektów, popartych dogłębną analizą oczekiwań i potrzeb Klienta oraz warunków miejsca, w którym ma powstać inwestycja. Z dostępnych na rynku rozwiązań jesteśmy w stanie wybrać te, które w optymalny sposób zaspokajają oczekiwania naszych Klientów. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dokładnie sprawdzamy warunki miejscowe, a następnie tworzymy dedykowane projekty. Śledzimy nowości branżowe, stale poszerzamy swoją wiedzę i doskonalimy umiejętności, aby móc dostarczać naszym Klientom nie tylko sprawdzone, ale też najnowocześniejsze, najwydajniejsze rozwiązania dostępne na rynku.

Troska o detale i precyzję wykonania zapewnia długą, wydajną i bezawaryjną pracę naszych instalacji, a naszej firmie pozwoliło zdobyć stabilną pozycję na rynku usług związanych z oczyszczaniem ścieków.

Zapraszamy do współpracy!

Mawex-Eko – wykonawca przydomowych oczyszczalni ścieków

Zespół firmy MAWEX-EKO