Bochnia

Przydomowe oczyszczalnie ścieków w Bochni

Firma MAWEX EKO wykonuje przydomowe oczyszczalnie ścieków w Bochni i okolicach. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny montaż, a także doradztwo techniczne. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby oferowane przez nas rozwiązania były dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zajmujemy się projektowaniem przydomowych oczyszczalni ścieków, z uwzględnieniem możliwości inwestora, lokalnych warunków oraz przepisów prawnych.

Drugą gałęzią naszej działalności jest wykonawstwo systemów zagospodarowania wody deszczowej. Montujemy zbiorniki na deszczówkę w Bochni i okolicznych miejscowościach. Zajmujemy się także podłączaniem ich do systemów zbierania i rozprowadzania wody.

Oczyszczalnie ścieków w ofercie MAWEX EKO

Obecnie w naszej ofercie znaleźć można przydomowe oczyszczalnie biologiczne BioSafe, BioPura, EKO-BIO oraz Marseplast. Oferujemy unikatowe rozwiązanie BioDisc w wersji przydomowej oraz komercyjnej. Do zastosowania w miejscach intensywnie użytkowanych polecamy także oczyszczalnie EnviroSafe. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi na naszej stronie szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych rozwiązań.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że właściwy dobór rozwiązań jest kluczowy dla prawidłowego funkcjonowania całej instalacji, jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Odpowiadamy na pytania zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Zapraszamy również do korzystania z formularza kontaktowego, dostępnego na naszej stronie.

Kontakt

Gabriel Woleński tel. 512 462 835

Mateusz Węgrzyn tel. 887 696 831

E-mail: biuro@mawex-eko.pl