Przydomowe oczyszczalnie ścieków w Brzesku

Oferujemy montaż przydomowych oczyszczalni ścieków w Brzesku i okolicach. Zajmujemy się wszystkimi etapami inwestycji. Doradzamy naszym klientom, które rozwiązania będą najlepsze w przypadku ich nieruchomości. Obliczamy zapotrzebowanie gospodarstwa domowego i dobieramy adekwatną do niego instalacją oczyszczającą ścieki. Przygotowujemy projekty oczyszczalni, a następnie przeprowadzamy fachowy montaż na terenie Brzeska i okolicznych miejscowości.

Ponieważ zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, z wieloletnim doświadczeniem, możemy zagwarantować najwyższą jakość usług. Oprócz montażu przydomowych oczyszczalni ścieków, zajmujemy się również serwisem tego rodzaju instalacji.

Co jeszcze można znaleźć w naszej ofercie?

W ramach naszej działalności wykonujemy systemy zagospodarowania wody deszczowej w Brzesku. Te ekologiczne instalacje pozwalają na zbieranie, przechowywanie i wykorzystywanie deszczówki. Każdy system zagospodarowania wody deszczowej składa się z instalacji zbierającej wodę opadową z powierzchni dachu, zbiornika pozwalającego na jej magazynowanie oraz filtrów oczyszczających. Deszczówka może być wykorzystywana w gospodarstwie domowym do podlewania ogrodu, zasilania instalacji sanitarnej oraz różnego rodzaju prac gospodarczych. Jej wykorzystanie pozwala na wprowadzenie oszczędności do budżetu domowego.

Oferujemy również montaż szamb ekologicznych w Brzesku i okolicach. Zbiorniki bezodpływowe stanowią alternatywę dla przydomowych oczyszczalni ścieków w miejscach, do których nie dociera kanalizacja. Niekiedy są jednym możliwym sposobem radzenia sobie ze ściekami, jeśli miejscowy plan nie umożliwia budowy przydomowej oczyszczalni biologicznej.

W celu uzyskania pełnych informacji na temat naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Pracownik chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące instalacji wykonywanych na terenie Brzeska przez firmę MAWEX EKO.

Kontakt
Gabriel Woleński tel. 512 462 835
Mateusz Węgrzyn tel. 887 696 831
E-mail: biuro@mawex-eko.pl