Kraków

Oczyszczalnie ścieków w Krakowie

Wykonujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków w Krakowie i okolicach. W ramach naszej działalności zajmujemy się doradztwem technicznym oraz przygotowywaniem projektów instalacji. Zapewniamy fachowy montaż komercyjnych i przydomowych oczyszczalni ścieków w Krakowie i innych miejscowościach. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju instalacji. Dzięki temu realizacja inwestycji przebiega szybko, a efektem jest sprawnie funkcjonująca oczyszczalnia.

Co oprócz oczyszczalni ścieków można znaleźć w naszej ofercie?

Nasza firma oferuje nie tylko montaż komercyjnych i przydomowych oczyszczalni ścieków w Krakowie, ale również instalację przepompowni ścieków oraz zbiorników bezodpływowych. Zajmujemy się także wykonawstwem systemów zagospodarowania wody deszczowej. Montujemy zbiorniki na deszczówkę wraz z przyłączami. Oprócz tego, w Krakowie i innych miastach Małopolski prowadzimy roboty ziemne za pomocą minikoparki, świadcząc szeroki wachlarz usług w tym zakresie.

W razie pytań, pozostajemy do dyspozycji naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz do zadawania pytań za pośrednictwem formularza kontaktowego. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Doradzimy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej w przypadku twojej inwestycji.

Kontakt

Gabriel Woleński tel. 512 462 835

Mateusz Węgrzyn tel. 887 696 831

E-mail: biuro@mawex-eko.pl