Nowy Sącz

Oczyszczalnie ścieków w Nowym Sączu

Projektujemy oraz montujemy przydomowe, ekologiczne oczyszczalnie ścieków w Nowym Sączu oraz pobliskich miejscowościach. Oferowane przez nas rozwiązania należą do najbardziej efektywnych na rynku. Pozwalają na skuteczne oczyszczanie ścieków bytowo-gospodarczych w dwóch systemach: drenażowym lub biologicznym. Klientom z Nowego Sącza i okolic, którzy wahają się pomiędzy różnymi typami oczyszczalni ścieków, z przyjemnością doradzamy i wskazujemy najlepiej dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

Jakie oczyszczalnie ścieków montujemy w Nowym Sączu?

W obszarze Nowego Sącza oferujemy pełen wachlarz rozwiązań w zakresie oczyszczalni ścieków. Wśród polecanych przez nas produktów znaleźć można między innymi urządzenia firmy Kingspan, takie jak oczyszczalnie przydomowe BioPura, BioDisc czy BioSafe. Oferujemy także oczyszczalnie przydomowe EKO-BIO, dostępne w różnych pojemnościach, odpowiednich dla budynków użytkowanych przez od 5 do nawet 20 osób. W naszej ofercie w obszarze Nowego Sącza znaleźć można również oczyszczalnie komercyjne, dedykowane do oczyszczania ścieków w miejscach użytkowanych przez większe grupy ludzi.

Dlaczego warto zainwestować w przydomową oczyszczalnię ścieków w Nowym Sączu

W wielu miejscowościach w obszarze Nowego Sącza podłączenie domowej instalacji kanalizacyjnej do sieci zbiorowej nie jest możliwe. Konieczny jest więc montaż własnej, przydomowej oczyszczalni ścieków lub ekologicznego szamba bezodpływowego. Klasyczne szamba coraz częściej wypierane są jednak przez wspominane oczyszczalnie: biologiczne lub drenażowe. Zastanawiasz się czy mieszkając w obszarze Nowego Sącza warto zainwestować w przydomową oczyszczalnię ścieków? Odpowiedź brzmi: tak!

Montaż przydomowej oczyszczalni ścieków w Nowym Sączu to inwestycja opłacalna pod wieloma względami. Nowoczesne urządzenia służące do oczyszczania ścieków komunalno-bytowych – poza początkowym wkładem wyższym niż w przypadku szamba – nie wymagają praktycznie żadnych nakładów finansowych podczas eksploatacji. Nie ma potrzeby wywożenia nieczystości ani dokonywania częstych zabiegów konserwacyjnych. Przy prawidłowej eksploatacji konieczność uzupełniania flory bakteryjnej w oczyszczalni jest sporadyczna, dzięki czemu oczyszczalnia ścieków jest praktycznie bezobsługowa i wygodna w użytkowaniu. Oczyszczalnia ścieków w Nowym Sączu i okolicach to także bezpieczeństwo i ekologia. Nieczystości poddane naturalnym procesom rozkładu oczyszczane są do tego stopnia, że możliwe jest bezpieczne odprowadzanie ich do otoczenia, bez ryzyka skażenia okolicznych studni, rzek czy strumieni.

Co więcej, montując oczyszczalnię ścieków w Nowym Sączu i okolicach możesz ubiegać się o dofinansowanie inwestycji. Dzięki temu koszt jej realizacji będzie niższy, przy jednoczesnym zachowaniu wspominanych wyżej korzyści.

Zakres usług w obszarze Nowego Sącza

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu oczyszczalni ścieków do użytku prywatnego oraz komercyjnego. Zajmujemy się fachowym doradztwem. W zakres naszej działalności wchodzi profesjonalny montaż oczyszczalni ścieków w Nowym Sączu i innych miejscowościach województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Kontakt

Gabriel Woleński tel. 512 462 835

Mateusz Węgrzyn tel. 887 696 831

E-mail: biuro@mawex-eko.pl