Nowy Sącz

Oczyszczalnie ścieków w Nowym Sączu

Projektujemy oraz montujemy przydomowe, ekologiczne oczyszczalnie ścieków w Nowym Sączu oraz pobliskich miejscowościach. Oferowane przez nas rozwiązania należą do najbardziej efektywnych na rynku. Pozwalają na skuteczne oczyszczanie ścieków bytowo-gospodarczych w dwóch systemach: drenażowym lub biologicznym. Klientom, którzy wahają się pomiędzy różnymi oczyszczalniami, z przyjemnością doradzamy i wskazujemy najlepiej dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

Jakie oczyszczalnie ścieków montujemy w Nowym Sączu?

W obszarze Nowego Sącza oferujemy pełen wachlarz rozwiązań w zakresie oczyszczalni ścieków. Wśród polecanych przez nas produktów znaleźć można między innymi urządzenia firmy Kingspan, takie jak oczyszczalnie przydomowe BioPura, BioDisc czy BioSafe. Oferujemy także oczyszczalnie przydomowe EKO-BIO, dostępne w różnych pojemnościach, odpowiednich dla budynków użytkowanych przez od 5 do nawet 20 osób. W naszej ofercie znaleźć można również oczyszczalnie komercyjne, dedykowane do oczyszczania ścieków w miejscach użytkowanych przez większe grupy ludzi.

Jakie usługi oferujemy w obszarze Nowego Sącza?

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu oczyszczalni ścieków do użytku prywatnego oraz komercyjnego. Zajmujemy się fachowym doradztwem. W zakres naszej działalności wchodzi profesjonalny montaż oczyszczalni ścieków w Nowym Sączu i innych miejscowościach województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Kontakt

Gabriel Woleński tel. 512 462 835

Mateusz Węgrzyn tel. 887 696 831

E-mail: biuro@mawex-eko.pl