Wieliczka

Przydomowe oczyszczalnie w Wieliczce

Firma MAWEX EKO oferuje profesjonalny montaż przydomowych oczyszczalni w Wieliczce. Zapewniamy nie tylko usługi związane z podłączeniem tych urządzeń, ale także doradztwo techniczne w zakresie doboru rozwiązań adekwatnych do potrzeb klientów. Przygotowujemy projekty instalacji oczyszczających ścieki. Zajmujemy się serwisem przydomowych oczyszczalni ścieków. Nasze usługi w zakresie montażu oczyszczalni ścieków świadczymy w Wieliczce i innych miejscowościach Małopolski, a także w województwach świętokrzyskim i podkarpackim.

Jakie oczyszczalnie ścieków oferujemy?

W naszej ofercie znaleźć można przydomowe oczyszczalnie ścieków, między innymi EKO-BIO, Kingspan BioPura czy BioSafe. Oprócz tego montujemy także urządzenia dedykowane do zastosowania w miejscach użytkowanych przez większe grupy ludzi – oczyszczalnie komercyjne. Przykładem może być bardzo efektywna oczyszczalnia biologiczna EnviroSafe, która sprawdzi się między innymi na osiedlach, przy hotelach, pensjonatach lub restauracjach.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zakupu oraz montażu oczyszczalni ścieków. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza kontaktowego.

Kontakt

Gabriel Woleński tel. 512 462 835

Mateusz Węgrzyn tel. 887 696 831

E-mail: biuro@mawex-eko.pl