Oczyszczalnia biologiczna BioSafe

Kompaktowa oczyszczalnia ścieków.

Kompaktowa oczyszczalnia ścieków

Jeżeli potrzebujesz oczyszczalni ścieków, która nie sprawia problemów, z pewnością będziesz pod wrażeniem nowej, kompaktowej oczyszczalni biologicznej BioSafe. W procesie oczyszczania wykorzystuje ona zawieszone złoże ruchome, dzięki czemu jest rozwiązaniem czystym, cichym i bardzo efektywnym. Instalacja BioSafe dedykowana jest przede wszystkim do zastosowania przydomowego, podobnie jak inna dostępna w naszej ofercie oczyszczalnia biologiczna BioPura. Wszystkie oferowane przez nas oczyszczalnie biologiczne wykonujemy między innymi w Krakowie, Wieliczce, Bochni, Tarnowie, Brzesku i Nowym Sączu.

Jak działa oczyszczalnia ścieków BioSafe?

Kompaktowa oczyszczalnia ścieków BioSafe należy do nowej generacji urządzeń przeznaczonych do oczyszczania odpadów bytowych. Instalacja ta wykorzystuje 3-stopniowy system, mieszczący się w jednym zbiorniku. Ów monolityczny zbiornik wykonany jest z materiałów odpornych na agresywne środowisko. Dzięki temu wyróżnia się trwałością i niezawodnością.

Proces oczyszczania ścieków w zbiorniku BioSafe oparty jest o stałą, płynną powłokę zawieszoną na złożu ruchomym. Złoże ruchome wykonane jest z tworzywa sztucznego. Utrzymuje się ono w ruchu dzięki wykorzystaniu powietrza. Rozwiązanie to gwarantuje bardzo wysoką redukcję azotu amonowego.

Wysoka sprawność oczyszczalni ścieków BioSafe sprawia, że możliwe jest odprowadzanie oczyszczonej wody do gruntu lub pobliskich wód powierzchniowych. Dodatkowo, oczyszczalnia biologiczna BioSafe posiada zaawansowany panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem, łatwym i wygodnym w obsłudze. Istotnym jej atutem jest także alarm, sygnalizujący wystąpienie awarii. Co istotne, oczyszczalnia BioSafe jest łatwa w konserwacji, a jej montaż nie wymaga bardzo głębokiego wykopu.

Produkt posiada certyfikat zgodności z normą europejską
PN-EN :12566-3+A1:2009

Folder informacyjny oczyszczalni biologicznej BioSafe