Tarnów

Przydomowe oczyszczalnie w Tarnowie

Wykonujemy przydomowe oczyszczalnie w Tarnowie i okolicach. W ramach naszej działalności zajmujemy się każdym etapem inwestycji. Doradzamy naszym klientom, dobieramy rozwiązania adekwatne do ich potrzeb, a także przygotowujemy projekty instalacji oczyszczających ścieki. Zapewniamy montaż przydomowych oczyszczalni ścieków w Tarnowie oraz okolicznych miejscowościach. Wszelkie prace związane z instalacją wykonują nasi doświadczeni pracownicy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Prowadzimy również serwis przydomowych oczyszczalni ścieków. Oprócz tego oferujemy wykonawstwo systemów zagospodarowania wody deszczowej.

Jakie oczyszczalnie ścieków oferujemy?

W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju oczyszczalnie ścieków. Są wśród nich oczyszczalnie przydomowe, dedykowane do zastosowania w gospodarstwach jednorodzinnych, na działkach czy też przy domkach letniskowych. Warte uwagi są kompaktowe oczyszczalnie biologiczne BioPura oraz BioSafe, a także niezwykle skuteczna oczyszczalnia EKO-BIO. Wykonujemy również bardzo wydajne oczyszczalnie biologiczne, przeznaczone do oczyszczania ścieków na osiedlach, w hotelach, pensjonatach czy restauracjach. Przykładem takiej instalacji, która sprawdzi się w miejscach użytkowanych przez większe grupy ludzi, jest oczyszczalnia biologiczna EnviroSafe.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem – telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, dostępnego na stronie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy informacji dotyczących dyspozycyjności naszego zespołu.

Kontakt

Gabriel Woleński tel. 512 462 835

Mateusz Węgrzyn tel. 887 696 831

E-mail: biuro@mawex-eko.pl